Проблема школьной библиотеки

• воспитание у учащихся культуры чтения,
  • умения самостоятельно ориентироваться в книжном мире;
  • навыков работи с книгой и другими изданиями, в том сисле, и периодическими;
  • пользования справочной литературой, школьной и другими библиотеками

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
(витяг з «Положення про бібліотеку
загальноосвітнього навчального закладу»)

• Формування в учнів умінь та навичок бібліотечного корис­тувача, розкриття перед ними основних (модельних, базових) функцій бібліотеки, з'ясування прав і обов'язків користувача, вихованням поваги до правил ко­ристувача своєї і будь-якої бібліо­теки, популяризації бібліотечно-бібліографічних знань.
  • Сприяння вихованню гар­монійної, морально досконалої особистості, свідомої свого гро­мадського обов'язку, відкритої до інтелектуального і творчого роз­витку.
  • Всебічне сприяння підви­щенню фахової, педагогічної май­стерності вчителів, вихователів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.
  • Бібліотечно-інформаційне забезпечення особистісних по­треб користувачів у дозвіллєвій діяльності, у профорієнтаційному визначенні.
  • Виховання в учнів інфор­маційної культури сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел, нави­чок систематизації та особистої оцінки.

ПРОЕКТ "ШКОЛЬНАЯ БИБЛИОТЕКА - ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ШКОЛЫ"

nbsp;nbsp;